Umów wizytęprzez Internet!


Wybierz dogodny termin w poniższym kalendarzu i potwierdź rezerwację.

Wczytywanie kalendarza...

Powrót do kalendarza
Rezerwacja pierwszej wizyty Gdynia
Rezerwacja pierwszej wizyty Gdynia
Rezerwacja pierwszej wizyty Gdynia
Rezerwacja pierwszej wizyty Gdynia
01 stycznia 0000 godzina 00:00
Gdynia, ul. Wielkopolska 34a
Dietetyk: mgr Emilia Hallmann
Gdynia, ul. Wielkopolska 34a
Dietetyk: mgr Paulina Kreft-Bubka
Gdynia, ul. Wielkopolska 34a
Dietetyk: mgr inż. Sławomir Hallmann
Gdynia, ul. Wielkopolska 34a
Dietetyk: Aleksandra Pranszke
Tutaj wpisz kod który otrzymałeś wiadomością sms.
Wysyłanie

Wysyłanie danych

Zapraszam serdecznie na bezpłatne
konsultacje w moim gabinecie.

W ramach wspólnego spotkania:

  • dokonamy szczegółowej oceny masy i składu ciała
  • przeanalizujemy Twoje potrzeby i wydatki energetyczne
  • ustalimy optymalny zakres badań laboratoryjnych

Proszę o telefon aby umówić konkretną godzinę spotkania.

tel. 781 344 445

tel. 733 215 215

tel. 733 215 215

tel. 733 215 215

mgr Emilia Hallmann
mgr Emilia Hallmann
mgr Paulina Kreft-Bubka
mgr Paulina Kreft-Bubka
mgr inż. Sławomir Hallmann
mgr inż. Sławomir Hallmann
 Aleksandra Pranszke
Aleksandra Pranszke
Ukryj kalendarz

Opinie pacjentów

Zaczęłam z wagą 76 kg przy wzroście 1,65 m. Po dokładnie 7 miesiącach ubyło 15 kg. Na dzisiejszej kontroli 61 kg. Ubrania wydane, a do łask wróciły te klasyki w stylu: "A może kiedyś schudnę". Jestem zachwycona ... Czuję się lekko i zdrowo. Poprawiła się cera a przede wszystkim samopoczucie. Unormowała się przemiana materii. Próbowałam różnych diet, jak zapewne wielu z nas. Przestałam w końcu wierzyć w te cuda. Zmobilizowała mnie koleżanka, której nie poznałam na konferencji ... Dostałam namiary ...

Gosia

Poznaj inną historię

Schudłam mimo pracy zmianowej

Od pewnego czasu nosiłam się z zamiarem skorzystania z pomocy specjalisty w dziedzinie odżywiania. Powodem były nadprogramowe kilogramy i wynikające z tego złe samopoczucie. Byłam ociężała, wiecznie zmęczona, a praca w systemie zmianowym dodatkowo dawała mi w kość. Sama nie umiałam sobie poradzić.

czytaj więcej

Postanowienie noworoczne zakończone spektakularnym sukcesem- 30kg mniej w 11 miesięcy

  • Dominika (lat 23)
  • 30 kg w 11 miesięcy
  • Kobieta
  • 02 stycznia, 2019

Nadszedł Nowy Rok 2018, a z nim w mojej głowie zakiełkowało postanowienie - w tym roku schudnę Swoje plany postanowiłam zrealizować z pomocą specjalisty i tak po poszukiwaniach internetowych, trafiłam na Poradnię Dobry Dietetyk w Malborku, gdzie umówiłam się na pierwszą wizytę.

 

Pani dietetyk, okazała się miłą, otwartą osobą. W planowaniu jadłospisu uwzględniła moje potrzeby, a było to bardzo istotne, bo większość czasu spędzałam poza domem. Posiłki były smaczne, szybkie w przygotowaniu i nadawały się do spakowania, a do tego przez cały okres trwania diety, nie miałam napadów głodu. Jedzenie, było urozmaicone i nie nudziło mi się, bo w ramach każdej wizyty kontrolnej, które odbywały się co 4 tygodnie, otrzymywałam nowy jadłospis. Pani dietetyk uwzględniała również moje kulinarne życzenia, np.: jeśli miałam ochotę na żołądki drobiowe, czy rosół albo więcej arbuza wystarczyło zgłosić to na wizycie i produkty/potrawy znajdowały się w kolejnym zestawie posiłków. Obecnie jestem już po diecie wyprowadzającej, a okres trwania diety nauczył mnie jak powinnam się odżywiać.

Co zmieniło się w moim życiu po uzyskaniu wymarzonej sylwetki? Otóż zmieniło się bardzo wiele- teraz bardziej się sobie podobam i jest mi o wiele łatwiej w czasie robienia zakupów odzieżowych. Wreszcie mogę wybierać ubrania, które nie tylko pasują, ale również mi się podobają. Z rozmiaru XXL/XL zeszłam do rozmiaru M/S . Ponad to, część zmian, tak na prawdę jest niezauważalna gołym okiem - zawsze byłam uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia, ale teraz przychodzi mi to o wiele łatwiej, mam więcej energii i ogólnie bardzo dobrze się ze sobą czuję Polecam wizytę w Poradni Pani Emilii, wszystkim tym, którzy chcą dokonać zmian na lepsze w swoim życiu.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego z Poradni Dobry Dietetyk w Malborku, mgr Emilii Hallmann:

Patrząc na wyniki jakie osiągnęła Pani Dominika, rozpiera mnie duma. Jest to bardzo młoda osoba, ale jej zaangażowanie i wytrwałość czyni ją bardzo dojrzałą jak na swój wiek. Współpraca przebiegała w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze i będę tęsknić za naszymi spotkaniami. Pani Dominiko, serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że Pani historia stanie się motywacją dla wielu osób.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ