Umów wizytęprzez Internet!


Wybierz dogodny termin w poniższym kalendarzu i potwierdź rezerwację.

Wczytywanie kalendarza...

Powrót do kalendarza
Rezerwacja pierwszej wizyty Gdynia
Rezerwacja pierwszej wizyty Gdynia
Rezerwacja pierwszej wizyty Gdynia
Rezerwacja pierwszej wizyty Gdynia
01 stycznia 0000 godzina 00:00
Gdynia, ul. Wielkopolska 34a
Dietetyk: mgr Emilia Hallmann
Gdynia, ul. Wielkopolska 34a
Dietetyk: Paulina Kreft
Gdynia, ul. Wielkopolska 34a
Dietetyk: mgr inż. Sławomir Hallmann
Gdynia, ul. Wielkopolska 34a
Dietetyk: Aleksandra Pranszke
Tutaj wpisz kod który otrzymałeś wiadomością sms.
Wysyłanie

Wysyłanie danych

Zapraszam serdecznie na bezpłatne
konsultacje w moim gabinecie.

W ramach wspólnego spotkania:

  • dokonamy szczegółowej oceny masy i składu ciała
  • przeanalizujemy Twoje potrzeby i wydatki energetyczne
  • ustalimy optymalny zakres badań laboratoryjnych

Proszę o telefon aby umówić konkretną godzinę spotkania.

tel. 781 344 445

tel. 733 215 215

tel. 733 215 215

tel. 733 215 215

mgr Emilia Hallmann
mgr Emilia Hallmann
 Paulina Kreft
Paulina Kreft
mgr inż. Sławomir Hallmann
mgr inż. Sławomir Hallmann
 Aleksandra Pranszke
Aleksandra Pranszke
Ukryj kalendarz

Opinie pacjentów

Do poradni Dobry Dietetyk w Malborku trafiłam w marcu 2018. Od lat choruję na niedoczynność tarczycy i astmę . gdzie przy astmie biorę sterydy. Nie wierzyłam że uda mi się schudnąć, bo moje wcześniejsze próby nie dawały żadnych efektów,A jak trafiłam do pani Emilii to schudłam 19 kg od marca 2018 do sierpnia 2018 z rozmiaru 50 na 40.Jestem bardzo dumna z tego że osiągnęłam dzięki pani Emilii aż tak dużo. A jedzenie jest smaczne i szybko można je przygotować.Gorąco ...

Teresa

Poznaj inną historię

Odzyskałam dawną siebie

Wszystko zaczęło się od mojej 9-cio letniej córki, która miała do zrobienia zadanie z matematyki... Potrzebowała wagi, którą schowałam głęboko w szafie... Musiała się zważyć i wykonać działanie. Kiedy już skończyła pracę domową, poprosiła, abym teraz ja się zważyła... Nie weszłam przy niej na wagę, wymigałam się. Wiedziałam, że to co pokaże się na wyświetlaczu może mnie przed nią zawstydzić... Wróciła do swojego pokoju, a ja weszłam na tą nieszczęsną wagę... i doznałam totalnego szoku!

czytaj więcej

Całkiem inna JA

  • Kobieta
  • 13 maja, 2016

Dłużej tak nie mogło być, podjęłam decyzję, że czas na zmiany w  moim życiu. Nie ukrywam, że inspiracją dla mnie były osoby, którym udało się schudnąć. Postanowiłam więc aktywnie zadbać o leszy wygląd i dobre samopoczucie. Tak trafiłam do Pani Emilii.

Całkiem inna JA

W pewnym momencie mojego życia nadwaga zaczęła mi bardzo przeszkadzać- przestałam się sobie podobać.  Oglądałam swoje zdjęcia z wakacji i nie rozpoznawałam siebie na nich, kiedyś wyglądałam całkiem inaczej, a te fotografie,  to nie ja, to inna osoba. Od zawsze lubiłam być aktywna fizycznie, grałam w siatkówkę, pływałam na Smoczych Łodziach, sport nie był mi obcy, tylko w pewnym momencie życia zagubiłam się. Dłużej tak nie mogło być, podjęłam decyzję, że czas na zmiany. Nie ukrywam, że inspiracją dla mnie były osoby, którym udało się schudnąć. Postanowiłam więc aktywnie zadbać o leszy wygląd i dobre samopoczucie. Tak trafiłam do Pani Emilii.

Pierwsza wizyta

Na pierwszym spotkaniu p. Emilia Hallmann zebrała ode mnie szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny. Zwróciła również uwagę na popełniane przeze mnie błędy oraz ich wpływ na problem z nadwagą i ewentualne następstwa zdrowotne w przyszłości. Pani dietetyk zapytała również o moje preferencje żywieniowe i tryb dnia, co pomogło jej przygotować idealny dla mnie program żywieniowy.

Dieta szyta na miarę

Pierwsze efekty, ponad 3 kg mniej po pierwszych 3 tygodniach stosowania diety bardzo mnie ucieszyły i zmotywowały do dalszego działania. Chciałam zdrowo i smacznie w takim tempie chudnąć, dlatego dołączyłam aktywność fizyczną. Waga systematycznie z wizyty na wizytę spadała, a ja nabierałam energii do życia i codziennych obowiązków. W sumie od połowy września, do połowy stycznia schudłam 16 kg i nie mam żadnych trudności z utrzymaniem obecnej wagi. Teraz czuję się bardziej atrakcyjna. Polecam wszystkim, którzy chcą rozprawić się ze zbędnymi kilogramami raz na zawsze.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego mgr Emilii Hallmann z Poradni Dobry Dietetyk w Malborku

Pani Weronika bardzo chciała dokonać zmian na lepsze w swoim życiu, a nastawienie, to połowa sukcesu. Drugą część stanowiło dokładne przestrzeganie zaleceń programu żywieniowego i mamy pełen sukces. Pani Weroniko, bardzo dziękuję za miłą współpracę."

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ